Участь в проектах ЄС

Piccy.info - хостинг картинок Piccy.info - хостинг картинок Piccy.info - хостинг картинок

ДОКЛАДНІШЕ

Міжнародний науковий проект «NutriLab» (Сьома рамкова програма ЄС)

У нашому університеті розпочато виконання міжнародного наукового проекту «NutriLab» Сьомої рамкової програми розвитку досліджень і технологій Європейського Союзу.
Проект направлений на вивчення та удосконалення маркування харчових продуктів у державах Чорноморського регіону і є складовою програми підвищення рівня наукових досліджень в Європі, стимулювання усіх форм співпраці, академічної мобільності.
Перемогу в конкурсі на виконання проекту отримав міжнародний консорціум, до якого входять вчені 12 університетів та наукових установ Румунії, Молдови, Болгарії, Росії та України.
Від нашого університету учасниками проекту є вчені кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв - професор Володимир Теличкун, доценти Олексій Губеня і Юлія Теличкун.
Це третій міжнародний проект за участю фахівців нашого навчального закладу.
У виконанні ще двох міжнародних наукових проектів - PRORES (Литва, Польща, Україна) і SCOPES (Швейцарія, Польща) беруть участь фахівці кафедри менеджменту нашого університету.

 


 

Проект PRORES (Сьома рамкова програма ЄС)

PRORES

У липні 2011 року стартував проект PRORES (Pro-ecologicalrestructuringforjob) Сьомої рамкової програми Європейського союзу направлений на підтримку навчання та розвитку кар'єри дослідників (Марії Кюрі), який фінансується Євросоюзом. Країни - учасниці Польща, Литва, Україна. Зокрема українську PRORESсторону представляють Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України та факультет економіки і менеджменту нашого університету. Польщу - Щецинський університет, Литву - Вільнюський університет. Проект триватиме 4 роки. Ця програма надає можливість співпраці між країнами-учасницями проекту,

видання колективних монографій, обмін науковцями, участь у спільних конференціях.
У жовтні 2012 р. у рамках проекту PRORES, видана монографія "Restructuring: theoryandpractice" ("Реструктуризація: теорія і практика"). Розділи в колективній монографії представили 8 викладачів кафедри менеджменту нашого університету.

 


 

"Демонстрація, ознайомлення та застосування в Україні чистих вугільних технологій та технологій уловлювання та складування диоксиду вуглецю"

Загальна тривалість проекту - 2011-2013 роки
Грант Європейського Співтовариства №DCI/ENV 2010/243-936
Мета проекту - демонстрація, розповсюдження та застосування чистих вугільних енерготехнологій в Україні, використання яких дозволить знизити витрати енергетичного вугілля та значно зменшить викиди парникових газів та інших шкідливих речовин у довкілля
Основні цілі
- Впровадження чистих вугільних технологій в енергетику України
- Зниження витрат енергетичного вугілля
- Зниження емісії парникових газів
- Уловлення та захоронення двоокису вуглецю

 


 


Усі  права належать їх правовласникам. Використання інформації зі сторінок проекту тільки при згоді адміністрації проекту, з обов`язковим посиланням на джерело.

©2009-2012 http://www.nuft.in.ua
Created by MaFF.