Інформація про Національний університет харчових технологій

      НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 


професор Українець Анатолій Іванович
ректор університету

Офіційна назва: Національний університет харчових технологій
Електронна адреса: info@nuft.edu.ua
Інтернет: www.nuft.edu.ua; www.nuft.in.ua
Адреса: вул. Володимирська 68, Київ, Україна 01601
Телефон: +38 044 287-9693;
Факс: +38 044 289-0212; +38 044 234-73-54;
Рівень акредитації: IV (найвищий)
Ліцензія МОН України: АЕ №636488 від 19.06.2016 р
Рік заснування: 1884
Навчання іноземних студентів з 1950 р.


 

На сьогодні НУХТ є єдиним університетом в Україні, який готує висококваліфікованих спеціалістів освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра із 20 спеціалізацій та 44 спеціальностей для харчової, м'ясо-молочної, мікробіологічної, фармацевтичної та інших галузей промисловості. Технологія харчових, м'ясних та молочних продуктів, фармацевтика та мікробіологічне виробництво поряд з економікою та менеджментом є головними дисциплінами в навчальному плані університету, який гарантує широкі кар'єрні можливості в майбутньому.

НУХТ має статус вищого навчального закладу IV рівня акредитації. До складу НУХТ, крім базового навчального закладу в м. Київ, входять 5 НДІ, 2 інститути післядипломної освіти, 12 коледжів і технікумів, 9 заочних факультетів, розташованих у різних регіонах України. Всього у навчальному комплексі НУХТ навчається 35 000 студентів і слухачів та працює більше 6 500 науково-педагогічних висококваліфікованих працівників та співробітників. Наші вчені та педагогічний колектив зробили значний внесок у розвиток національної харчової промисловості та підготовку спеціалістів, які плідно працюють в усіх галузях вітчизняної харчової промисловості. Педагогічний колектив університету налічує 557 викладачів. Серед них: 21 академік, 100 професорів та докторів наук, 420 кандидатів наук, 13 лауреатів державних нагород, 7 почесних працівників науки та виробництва, 14 заслужених діячів науки і техніки та працівників освіти.

Зв'язки з іноземними дослідними інститутами та установами реалізуються через підготовку інженерів, кандидатів та докторів наук, обмін вченими та викладачами на основі співпраці, участі в міжнародних конференціях, симпозіумах та виставках. Підготовка іноземних громадян на підготовчому відділенні стала одним із головних шляхів міжнародної співпраці. Велика бібліотека, яка має всі необхідні навчальні матеріали та інформацію для забезпечення підготовки студентів, нараховує приблизно 1,2 млн. примірників підручників та публікацій.

 

Університет має сучасний спортивний зал, столові та гуртожитки. Інтернет та комп'ютерні технології поширені в університеті, що дозволяє студентам відпрацьовувати вміння працювати з комп'ютером та вчасно отримувати необхідну інформацію. Соціальне життя студентів сповнене яскравими подіями, які висвітлюються журналістами в газеті «Промінь».

 

Місцезнаходження:

 

 

 


Усі  права належать їх правовласникам. Використання інформації зі сторінок проекту тільки при згоді адміністрації проекту, з обов`язковим посиланням на джерело.

©2009-2012 http://www.nuft.in.ua
Created by MaFF.