Про спілку IUFoST

Про спілку IUFoST

Міжнародна спілка з Харчової науки та технології (IUFoST) – це організація країн-учасниць, яка є світовою організацією з харчової науки та технології. Це добровільна неприбуткова асоціація національних організацій спеціалістів та науковців харчової промисловості, яка єднає науковців та технологів світу.

  • IUFoST сприяє розвитку всесвітньої харчової науки та технології через освітні програми, семінари, регіональні симпозіуми та через IAFoST – Міжнародну Академію Харчової Науки та Технології.
  • IUFoST стимулює міжнародний обмін науковими знаннями та ідеями через Світовий Конгрес (кожні 2 роки),
  • IAFoST, три наукових журнали, журнал у мережі Internet та Наукове інформаційне періодичне видання.
  • IUFoST ставить за мету посилити роль харчової науки та технології у підтримці харчового постачання та усунення харчового голоду шляхом розробки таких програм, як дистанційне навчання, семінари, та інтегровані харчові системи, необхідних для досягнення цих цілей.
  • У 1995 році світовий конгрес, публічно зафіксував себе у Декларації Будапешту, яка наголосила: «Ми оголошуємо наше рішення про роботу для усунення голоду та зниження всіх форм недостатнього харчування в світі». 

Як функціонує IUFoST?

Генеральна Асамблея розвиває та контролює політику та дії IUFoST. Управлінська Рада встановлює цілі для Строку повноважень, а Комісія розробляє стратегії для їх досягнення.
Науковий комітет підтримує наукові стандарти та всю цілісність діяльності IUFoST.
IUFoST формує Міжнародну Академію Харчової Науки та технології (IAFoST) для визначення людей, які є лідерами у харчовій науці та технології. IAFoST – це наукова спілка, що складається з вибраних учасників з усього світу.
Регіональні групи IUFoST – це EFFoST (Європа), ALACCTA (Латинська Америка), WAAFoST (Західна Африка), та FIFSTA (Південно-Східна Азія), є невід'ємною частиною організації. Постійний Комітет та Особливо Зацікавлені Групи виконують Конституцію IUFoST та знаходяться під керівництвом Генеральної Асамблеї.

Генеральна Асамблея

Генеральна Асамблея розвиває і контролює діяльність і політику IUFoST. В її обов’язки входить прийняття рішень щодо міжнародної співпраці, діяльності, наукових програм; затвердження методів фінансування діяльності IUFoST і звітність по витратам; розвиток правил і процедур управління діяльністю IUFoST, обрання посадових осіб; резолюції Управлінської Ради Генеральної Асамблеї щодо наукового і технічного співробітництва приймаються після голосування за них присутньої більшості її членів. Ці резолюції мають рекомендаційний характер для Представницьких Комітетів і можуть бути пристосовані до закону, умов і можливостей певної країни.
Кожна країна-учасниця має певну кількість делегатів у Генеральній Асамблеї відповідно до їх щорічних внесків. Якщо делегат не має можливості взяти участь у засіданні, замість нього призначається делегат за дорученням. Управлінська Рада має право допустити до участі без права голосу Представницьку Раду без сплати коштів.
Генеральна Асамблея проводить регулярні зустрічі, які мають форму міжнародних конгресів з харчової науки і технології, які спонсоруються Спілкою.

Про спілку IUFoST

Наукова Рада є незалежною структурою від керівної Ради та комісії. Її члени визначаються Міжнародною Академією та обираються Генеральною Асамблеєю. Її функція – затверджувати наукові стандарти та спрямовувати діяльність спілки IUFoST. Наукова Рада рекомендує створення особливих робочих груп, дає поради щодо наукових програм та рекомендованих учасників для Конгресу.
www.iufost.org


Усі  права належать їх правовласникам. Використання інформації зі сторінок проекту тільки при згоді адміністрації проекту, з обов`язковим посиланням на джерело.

©2009-2012 http://www.nuft.in.ua
Created by MaFF.