Мережа університетiв Чорноморського регіону(BSUN)

12.01.2012 року було отримано Сертифікат за номером 36, який підтверджує, що на черговому засіданні Виконавчого комітету Мережі університетів Чорноморського регіону від 9 червня 2011 року - Національний університет харчових технологій було прийнято до лав цієї міжнародної організації.

 


До складу Мережі університетів Чорноморського регіону входять визначні академічні спільноти, знані університети Туреччини, Азербайджану, Росії, Казахстану, Румунії, Болгарії, Угорщини та України. В рамках цієї академічної мережі виконується низка науково-дослідних проектів, які фінансуються ЄС, зокрема з екологізації виробництв у причорноморських районах. Наш університет особливо зацікавлений у розробці наукової тематики, пов’язаної з розробкою функціональних та лікувально-профілактичних продуктів на базі унікальної рослинної сировини причорноморського регіону.


Членство в Мережі університетів Чорноморського регіону разом з провідними турецькими університетами дозволить установити зв’язки з турецькими ВНЗ з подальшим акредитуванням наших навчальних програм в цій країні і тим самим вийти на турецький освітній ринок.

 


Усі  права належать їх правовласникам. Використання інформації зі сторінок проекту тільки при згоді адміністрації проекту, з обов`язковим посиланням на джерело.

©2009-2012 http://www.nuft.in.ua
Created by MaFF.